Eduscho - Lungo cremoso

Alternativní kapsle Eduscho - Lungo cremoso jsem zakoupil v Rakousku v obchodmín řetězci Billa. Eduscho je tradiční dodavatel kávy, na jehož reklamu: ,,Eduscho - ještě doušek," si možná vzpomenete tak, jako já.

Balení po deseti kapslích se skrývá ve vkusné papírové krabičce. Ta je i přehledná - na čelní straně vidíte, že se jedná  kávu se střední intenzitou, na zadní pak, že je vhodná pro lungo. Druh kávy se uvádí jako Arabica z jižní a střední Ameriky. Cena za jednu kapsli vyšla v přepočtu na .. korun.

Plastové kapsle s hliníkovou folií jsou u alternativních dodavatelů do Nespresso přístrojů standardem, do přístroje pak pasovaly dobře. Při přípravě kávy překvapila opravdu bohatá pěna a jemně oříšková vůně. Po opadnutí se pěna zdála poněkud hrubší.

Ochutnávám, podruhé ochutnávám, piju dál a přemýšlím, co napsat. Chuť velmi rychle odezní, i aroma kávy je méně výrazné. Nenacházím chuť, která by pití této kávy kazila, ale ani takovou, která by mě ohromila. Vidím to na spravedlivých 6/10, tedy průměrnou kávu.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.