Dallmayr Lungo Azzuro

Alternativní kapsle od výrobce Dallmayr jsem zkoušel již dříve. Výsledek byl velmi slušný, ale cena prakticky odpovídala těm originálním. Přesto jsem se k ještě jedné zkoušce odhodlal a …. Vyplatilo se.

DalLmayr Capsa Lungo Azzuro dopadly výborně. Rovnou napíšu, že výsledek je 8/10 a jen kousíček jim chyběl k ještě lepšímu hodnocení. Tím kousíčkem je aroma, které by mohlo být výraznější.

Jinak však není co vyčíst. Patrony od Dallmayr jsou bezproblémové, přesně zapadne do přístroje a na rozdíl od většiny ostatní alternativní konkurence do přístrojů Nespresso ma hliníkový uzávěr na obou stranách kapsle. Příprava kávy se neobejde bez pěkného efektu postupně padající pěny. A chuť? Je krásně vyvážená, bez nepříjemnch dozvuků či kyselosti. Opravdu dobrá káva.

Kapsle jsou k zakoupení v německých obchodech (např. Real) nebo na eshopech a v některých českých kamenných obchodech. Deset kapslí přijde na přibližně tři Eura. Dallmayr je mnichovská firma, kapsle se vyrábějí v Německu. Výrobce uvádí intenzitu 8/10.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.